KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15475051
*
nr 1547 5051
Lars A Persson
(f. 1958), Sverige
"Akvarell, ovan trädgränsen 1" bladmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x48 cm. Signerad
Lars A Persson, svensk konstnär född 1958.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 juni 2023
kl 20:59:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/6 23:07:13
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller lars a persson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01
-
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02
-
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06
-
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25
*
Lars A Persson
Lars A Persson, svensk konstnär född 1958.
nr 1547 5051
Lars A Persson
(f. 1958), Sverige
"Akvarell, ovan trädgränsen 1" bladmått: 56x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x48 cm. Signerad
Lars A Persson, svensk konstnär född 1958.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 juni 2023 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/6 23:07:13 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller lars a persson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
1005 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, akvar..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:01 -
1008 Akvarell
Gösta Werner (1909-1989), Sverige. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
6193 Akvarell
I W Sweeting. Signerad, daterad 1880, landskap med..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:57
-
6195 Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, stilleben. Ak..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:02 -
5086 Akvareller
3 st, R Chazarian, Studio Teheran 1950-tal, ytterm..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:06 -
5376 Blandteknik
2 st, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerade HZ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:25